Akademia Norwidziaka zaprasza na siatkarski festyn „Syn, Tato, Lato”

0
321

Akademia Norwidziaka funkcjonująca w Exact Systems Norwid Częstochowa zaprasza w sobotę na siatkarski festyn „Syn, Tato, Lato”. Towarzyski turniej odbędzie się na boiskach przy Galerii Jurajskiej.

Akademia Norwidziaka prowadzi zajęcia z siatkówki dla chłopców, którzy najpierw trenują minisiatkówkę, a następnie ćwiczą w drużynach: młodzików, kadetów i juniorów. Najlepsi i najzdolniejsi mają szansę grać w rozgrywkach ligowych.

Absolwentami Norwida są m.in.: Piotr Gruszka, Mateusz Bieniek, Bartosz Bednorz, Paweł Woicki, Bartosz Janeczek, Dawid Woch, Marcin Kryś, Piotr Hain, Grzegorz Fijałek, Adam Kowalski i inni…

W sobotę na boiskach przy Galerii Jurajskiej odbędzie się festyn „Syn, Tato, Lato”. Grać będą ojcowie ze swoimi synami. Przewidziano dwie kategorie wiekowe: do 15 lat (syn) oraz powyżej 15 lat.

Festyn ma rozpocząć się o godz. 11. Do godz. 10:30 przyjmowane będą zapisy. Szczegółowe informacje na temat zapisów i regulaminu znajdują się na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu Exact Systems Norwid.

Źródło i foto : Exact Systems Norwid.