Czekamy na Ciebie – rozpoczął się nabór do śląskiej Służby Celno-Skarbowej

Must read

Rozpoczął się nabór do śląskiej Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów do służby czeka 80 miejsc. Zainteresowani mogą składać dokumenty do 15 lutego 2022 r. Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Służba w Krajowej Administracji Skarbowej

Służba w KAS to stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Funkcjonariusze śląskiej KAS pełnią służbę na terenie całego województwa śląskiego – o tym gdzie dokładnie będą pracować nowoprzyjęci funkcjonariusze zdecyduje Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Mundurowi zajmują się nie tylko kontrolą celną towarów, ale również zwalczaniem przestępczości podatkowej oraz celnej, zwalczaniem nielegalnego hazardu, przemytu towarów akcyzowych. Funkcjonariusze zajmują się rozpoznawaniem, zapobieganiem i wykrywaniem przestępstw i wykroczeń skarbowych oraz przestępstw związanych z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej, a także przestępstw związanych z wprowadzaniem oraz wyprowadzaniem z polskiego obszaru celnego towarów objętych ograniczeniami lub zakazami. Funkcjonariusze kontrolują ruch i transport drogowy oraz współpracują z organami celnymi innych państw.

Na kandydatów do służby czeka pakiet szkoleń umożliwiający zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat naboru

Dodatkowe informacje o rekrutacji do służby w śląskiej KAS w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu (32) 207-61-81.

Szczegółowe informacje (wymagania, dokumenty, warunki służby) dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej śląskiej KAS w zakładce Nabór / Oferty pracy i służby w KAS.

Kandydaci mogą składać oferty do 15 lutego 2022 r.:

•                    elektronicznie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej,

•                    w formie pisemnej w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Katowicach lub pocztą.

Źródło: www.slaskie.kas.gov.pl

Foto: www.slaskie.kas.gov.pl

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły