Daniel Popiela przeszedł do Exact Systems Norwid

0
335
Daniel Popiela

Występujący na pozycji środkowego Daniel Popiela związał się z zespołem Exact Systems Norwid Częstochowa i parafował swój kontrakt, który obowiązywał będzie przez najbliższe dwa sezony. To czwarty obok Jarosława Muchy, Łukasza Usowicza i Kamila Franczaka siatkarz występujący w drużynie Piotra Gruszki na pozycji środkowego.

  • Od zawsze uważałem, że marzenia same się nie spełniają – mówi na oficjalnej stronie Exact Systems Norwid Daniel Popiela. – Marzenia trzeba spełniać, dlatego postanowiłem dołączyć do częstochowskiej drużyny Exact Systems Norwid, podpisując kontrakt obowiązujący przez kolejne dwa lata. Jestem gotowy podjąć nowe wyzwania i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie przygotowań do sezonu. Zrobię wszystko, żeby częstochowscy kibice zapamiętali mnie z jak najlepszej strony. Już niebawem widzimy się w hali, do zobaczenia.

Daniel Popiela ostatnie trzy lata spędził w zespole UKS Kępa MOSIR Dębica, z którym w sezonie 2020/21 wywalczył awans do drugiej ligi. Wcześniej reprezentował barwy Błękitnych Ropczyce. W sezonie 2020/21 był zawodnikiem powołanym do kadry B w siatkówce plażowej.

Źródło i zdjęcie : Exact Systems Norwid