Darmowe kursy maturalne w Pascalu

Must read

Matura zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczni maturzyści już czują stres i nie wiedzą od czego zacząć powtarzanie materiału. Tak dużo do nauki, a tak mało czasu… Pomocną dłoń wyciągają Szkoły Pascal organizujące bezpłatne transmisje na żywo z powtórzeniem najważniejszych tematów.

Pascal podzieli webinary na przedmioty. Lekcję będą odbywały się co tydzień o godzinie 19:00. Język polski- wtorki; język angielski- środy; matematyka- czwartki. Całe wydarzenie zostanie poprowadzone przez trzech doświadczonych nauczycieli, którzy z powołaniem edukują uczniów szkół średnich. Transmisje na żywo będą odbywać się na kanałach Facebook i Youtube Szkół Pascal.
Niżej podajemy linki do wydarzenia.

Wydarzenia:
język polski: https://pascal.edu.pl/matury/polski

język angielski https://pascal.edu.pl/matury/angielski
matematyka https://pascal.edu.pl/matury/matematyka

Kursy maturalne w pigułce to przede wszystkim pomoc w uporządkowaniu wiedzy i pogrupowanie najważniejszych tematów maturalnych. To forma legalnej ściągi służącej przypomnieniu pozyskanej wcześniej wiedzy.

Oprócz 45 minutowych zajęć każdy z uczestników będzie mógł otrzymać darmowe materiały z lekcji! Seria webinarów na pewno zmniejszy stres maturzystów i pomoże im w powtarzaniu najważniejszych zagadnień maturalnych.

Link pod którym po zostawieniu danych – Pascal wyśle materiały edukacyjne i przypomnienie o następnych wydarzeniach:
https://pascal.edu.pl/matury/

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły