Działacze Exact Systems Norwida przedłużyli umowę z Kamilem Franczakiem

0
443
Kamil Franczak

Działacze Exact Systems Norwid cały czas budują kadrę siatkarzy na sezon 2021/22. Umowę z częstochowskim klubem przedłużył 21-letni środkowy Kamil Franczak.

Jeszcze nie zakończył się obecny sezon w Tauron 1 Lidze, a działacze Exact Systems Norwida poinformowali już o 5 nowych umowach. Kontrakty z częstochowskim klubem przedłużyli: Tomasz Kryński, Jarosław Mucha, Łukasz Usowicz i Tomasz Kowalski. Kowalski związał się nowym kontraktem na 2 lata. Pozostali czterej zawodnicy, w tym Franczak, przedłużyli umowy na rok.

Działacze Exact Systems Norwida mają już pięć nowych kontraktów i cały czas finalizują pozostałe rozmowy. Kibice mogą spodziewać się wzmocnień, bo bardzo dobra gra w obecnym sezonie na pewno pobudziła apetyty działaczy i kibiców częstochowskiego zespołu.

– Zostaję w Norwidzie ponieważ panuje tu świetna atmosfera – powiedział Kamil Franczak w wywiadzie z redaktorem oficjalnej strony internetowej klubu (ksnorwidczestochowa.pl). – Uważam, że kontynuacja współpracy z tym klubem pomoże mi w dalszym rozwoju siatkarskim. Liczę, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy niż obecny.

Foto : MO

Źródło :