Strona głównaKulturaKoziegłowyEbooki za darmo - w Koziegłowach

Ebooki za darmo – w Koziegłowach

Od sierpnia 2021 roku Biblioteka Publiczna w Koziegłowach umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków

Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Dostęp możliwy jest do ebooków w następujących serwisach :

Ebookpoint BIBLIO

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibliotekakozieglowy@wp.pl i podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)- wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/– zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto- wprowadź otrzymany kod- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!

Legimi

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibliotekakozieglowy@wp.pl i podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/– wprowadź otrzymany kod- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

IBUK Libra

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibliotekakozieglowy@wp.pl, podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)- wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl/– postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Źródło : Gmina Koziegłowy

Zdjęcie autorstwa Perfecto Capucine z Pexels

Popularne