Exact Systems Norwid przedstawił pierwszego nowego siatkarza

0
460

Przyjmujący Artur Sługocki z Polski Cukier Avia Świdnik został nowym siatkarzem Exact Systems Norwida. To pierwszy nowy zawodnik zaprezentowany oficjalnie przez częstochowski klub.

Sługocki przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Polski Cukier Avia Świdnik. W Exact Systems Norwid zagra kolejny raz.

Ofertę z klubu z Częstochowy dostałem dosyć wcześnie i od razu spodobała mi się wizja drużyny na przyszły sezon przedstawiona przez trenera – mówi Artur Sługocki dla oficjalnej strony klubu ksnorwidczestochowa.pl. – Klub po bardzo dobrym sezonie również w tym roku stawia sobie wysokie cele, co dla każdego sportowca jest ważne, aby mógł się dalej rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Poza tym widać świetną atmosferę wewnątrz zespołu, co przekłada się na wynik sportowy. Po dwóch latach witam ponownie częstochowskich kibiców i mam nadzieję, że spotkamy się w tym sezonie już w hali, gdzie będziemy mogli liczyć na doping. Będzie to na pewno ciężki, ale ciekawy sezon i każdy z zawodników postara się pokazać jak najlepszą siatkówkę, dzięki czemu uda nam się zbudować zgrany team.

Sługocki w sezonie 2018/19 reprezentował już barwy Exact Systems Norwida. W poprzednim sezonie w rozgrywkach Tauron 1. Ligi rozegrał w barwach Polski Cukier Avii Świdnik 75 setów, w których zdobył 147 punktów. Raz wybrany został zawodnikiem meczu i otrzymał nagrodę MVP.

Źródło i foto : Exact Systems Norwid