Licytacja złotej biżuterii

0
367
Licytacja KAS Katowice

To już trzecia licytacja złotej biżuterii – cena wywołania najdroższych kosztowności to 3 750 złotych

Złote oraz platynowe wyroby jubilerskie licytuje śląska KAS.

· Kosztowności wysadzane są brylantami, rubinami, opalami oraz perłami – do nabycia już jutro – w środę 14 kwietnia 2021 roku.

· Na licytację trafiło 21 pozycji o szacunkowej wartości blisko 80 tys. złotych.

Wśród licytowanej biżuterii nabywcy znajdą naszyjniki, kolczyki, pierścionki, bransoletki oraz zegarek damski z 43 brylantami. Kosztowności wysadzane są nie tylko brylantami, wśród ozdobnych kamieni pojawiły się rubiny, opale, szafiry oraz perły. Szacunkowa wartość licytowanych wszystkich kosztowności to blisko 80 tys. złotych.

Jedna z licytowanych bransoletek wysadzana jest rzadkim i cenionym jubilerskim kamieniem ozdobnym zwanym tanzanitem. Tanzanit zachwyca swym niezwykłym niebieskim kolorem, który pod wpływem światła przechodzi w lawendowy i głęboki fiolet, a nawet w czerwień.

Szczegółowy opis wyrobów zawiera obwieszczenia o licytacji – dostępne na stronie Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach.

Jeżeli pierwsza licytacja ruchomości nie dojdzie do skutku to druga licytacja odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00. Warunkiem udziału w licytacji (w pierwszym i drugim terminie) jest wniesienie do organu egzekucyjnego wadium, które wynosi 1/10 kwoty oszacowania licytowanego przedmiotu.

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach zastrzega sobie prawo odwołania licytacji bez podania przyczyn oraz nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny licytowanych ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia licytacji i nabycia ruchomości ani też obniżenia ceny nabycia z powodu jej wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny.

Ważne !

W związku z epidemią koronawirusa, wywołującego chorobę COVID-19, w czasie pobytu w obiekcie urzędu skarbowego obowiązują zasady bezpieczeństwa wynikające z obostrzeń epidemiologicznych. Osoby uczestniczące w licytacji są obowiązane do stosowania maseczek zasłaniających usta oraz nos.

Źródło : Izba Administracji Skarbowej w Katowicach