Loteria Narodowego Programu Szczepień. Jakie nagrody?

Must read

Milion złotych i samochody hybrydowe do wygrania w finale loterii Narodowego Programu Szczepień, ale będą także „nagrody natychmiastowe”.

Minister Michał Dworczyk poinformował we wtorek, że 1 lipca ruszy loteria, zachęcająca Polaków do szczepień przeciwko Covid-19. Ma być realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek Skarbu Państwa.

W ramach loterii przewidziane są tzw. nagrody natychmiastowe – to znaczy, że co 2000. jej uczestnik otrzyma 500 zł. Co tydzień będą z kolei losowane dwie nagrody wysokości 50 tys. zł, a także hulajnogi elektryczne i vouchery.

Co miesiąc wylosowani zostaną dwaj uczestnicy, którzy otrzymają 100 tys. zł. W wielkim finale możliwe będzie wygranie dwóch nagród po milion złotych każda i samochodów hybrydowych.

„Ci, którzy już się zaszczepili, też będą mogli brać udział w tej loterii, więc nikt nie zostanie wykluczony” – zapewnił minister Dworczyk.

Więcej szczegółów w sprawie loterii ma być znanych w połowie czerwca. „Za dwa tygodnie wspólnie z Totalizatorem Sportowym pokażemy dokładne założenia programu” – poinformował szef KPRM. Jak dodał, formuła loterii będzie umożliwiać także dołączenie się do niej samorządów.

aba/

loteria

Zdjęcie: t_watanabe z Pixabay 

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły