Strona głównaKulturaOlkuszMAMPOLE - koncert Moniki Kowalczyk

MAMPOLE – koncert Moniki Kowalczyk

21 sierpnia zapraszamy na kolejny koncert na polu! Tak, prawdziwym polu, na którym kiedyś rosły ziemniaki, a teraz bujna zieleń i różne kwiaty. Między stodołą a lasem, między niebieskim niebem a zieloną trawą otuli nas melodyjny głos Moniki oraz dźwięki gitary, którą przywiezie ze sobą z Lublina!

Monika Kowalczyk – urodzona w Lublinie wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, gitarzystka. Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych, m.in. Grechuta Festival Kraków. Od 2015 roku komponuje i koncertuje w całej Polsce. Jej twórczość to szczere, polskie teksty obudowane alternatywnym popem. Wokalnie bywa porównywana do Martyny Jakubowicz, a muzycznie – do Edyty Bartosiewicz, co uważa za duży komplement i znak, że idzie drogą silnych kobiet w polskiej muzyce, dla których tekst i przekaz są ważne.


W 2017 roku własnym sumptem wydała debiutancką płytę (EP) „Piosenki”. Od 2019 roku w wyniku współpracy z wytwórnią MTJ światło dzienne ujrzały single „Te twoje sukienki”, „Wołam”, „Pszczoły” oraz najnowsze – „Mimo”, które spotkały się z pozytywną opinią słuchaczy i krytyków muzycznych.

Start: godzina 18.00
Koszt udziału w wydarzeniu: 35 zł/osoba
Bilety do nabycia: https://www.viaggi.pl/oferta…/mampole-monika-kowalczyk

Bilety będzie można także kupić za GOTÓWKĘ na miejscu przed wydarzeniem:)
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/808852983151580

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Ania 784705985
ADRES MAMPOLE: Ul. Jasna 169, 32-300 Olkusz
Zapraszam na fanpage: https://www.facebook.com/Mampole-106061911715714

Popularne