Niepubliczne Przedszkole przy parafii M. Kolbego w Zawierciu (Borowe Pole) rozpoczęło rekrutacje

Must read

Parafia Katolicka pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w dzielnicy Borowe Pole zaprasza wszystkich chętnych rodziców do udziału w rekrutacji Niepublicznego Przedszkola zlokalizowanego przy parafii.

Wnioski o przyjęcie dziecka na nowy rok szkolny 2022/2023 dostępne są bezpośrednio w przedszkolu lub na stronie internetowej: https://www.przedszkoleparafialne.com.pl/kategorie/rekrutacja . O przyjęcie można także ubiegać się także mailowo: przedszkole.parafialne@gmail.com 

Przedszkole oferuje: Opiekę przez cały rok – również w wakacje. Bezpłatne zajęcia dodatkowe. Atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa .Wprowadzanie w proces poznawania i zdobywania wiedzy. Wychowanie dzieci ukierunkowane na przyjęcie wartości Ewangelii. Wspomaganie integralnego rozwoju każdego dziecka. Wdrażanie w życie grupy społecznej.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci urodzone w latach 2019-2017. Rodzice/opiekunowie prawni dzieci urodzonych w 2020r. mogą również ubiegać się o przyjęcie do przedszkola, ale dziecko może być przyjęte dopiero po ukończeniu 2,5 roku.

Studio TV Niedziela

https://www.facebook.com/Przedszkole-Parafialne-Zawiercie-576755382497604/

https://www.przedszkoleparafialne.com.pl/

red. Bartosz Żołnierczyk

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły