Podejmij ULTRA wyzwanie! ULTRA JURA MTB MARATON już 9 lipca!

Must read

Stowarzyszenie Promocji Kolarstwa PRO ROWER w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w wyścigu kolarskim ULTRA Jura MTB Maraton z Krzeszowic do Częstochowy już 9 lipca br. Przed startującymi 160 kilometrów pięknej, ale jednocześnie wymagającej trasy m.in. Szlakiem Orlich Gniazd.

160 kilometrów trasy, zawsze robi wrażenie, szczególnie gdy musimy ją pokonać w terenie. Dlatego właśnie nazwa ULTRA nie jest tutaj przypadkowa. Od dawna wszelkiego rodzaju formuły ultra zdobywają swoich fanów w biegach, pojawia się również coraz więcej różnego rodzaju inicjatyw rowerowych, ale takie wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju – zachęca Roman Matysik z ULTRA Jura MTB Maratonu. Ruszamy z Rynku w Krzeszowicach, uczestnicy mogą wybrać moment startu dogodny dla siebie, ale już limit na mecie jest jeden, trzeba zmieścić się do godziny 20.00.

Widzimy się 9 lipca 2022, więc pozostało niewiele czasu do namysłu. Im wcześniej uda się zapisać, tym więcej można oszczędzić w ramach opłaty startowej. Zapewniamy Wam dobrą zabawę – to przede wszystkim – dodaje Dariusz Leśniewski.

Wszystkie informacje związane z rejestracją na wydarzenie i regulamin można znaleźć na stronie www.ultramtb.pl.

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły