Poszukiwana za kradzieże

0
448

Policjanci z Zawiercia poszukują kobiety podejrzanej o kradzież perfum z jednej z drogerii na terenie Zawiercia. Wartość skradzionego towaru to prawie 800 złotych. Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto ją rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt telefon 47 85 352 55.

Poszukiwana kobieta w lutym br. z jednego ze sklepów przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu dokonała kradzieży perfum o wartości prawie 800 zł. Sprawcą kradzieży jest kobieta z ciemnymi, związanymi włosami, ubrana w zimową kurtkę moro w kolorze ciemnozielonym, z kapturem zakończonym futerkiem, ciemne jenasy z rozcięciami na nogawkach i czarne zimowe botki ze zdobieniami. Na ramieniu miała damską jasną torebkę, a na twarzy czarną maseczkę zasłaniającą usta i nos. Poniżej publikujemy zapis z kamer monitoringu oraz zdjęcia, przedstawiające wizerunek sprawczyni.

Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 38 lub 47 85 352 55. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Źródło i zdjęcia : KPP Zawiercie