Poszukiwany amator perfum

0
384
Podejrzany o kradzież w drogerii

W jednej z sieciowych drogerii na terenie Zawiercia dokonano kradzieży produktów perfumeryjnych o łącznej wartości ponad 1,5 tys. zł. 

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Zawierciańscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Każdy, kto go rozpoznaje, proszony jest o kontakt tel. 47 85 352 80 lub 47 85 352 55. Gwarantowana jest anonimowość dla osoby zgłaszającej.

Pod koniec marca br. w jednej z sieciowych drogerii na terenie Zawiercia dokonano kradzieży artykułów perfumeryjnych. Łączna wartość skradzionych produktów to ponad 1,5 tys. zł. Sprawcę ujęły kamery sklepowego monitoringu. Publikujemy zdjęcia przedstawiające sylwetkę mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 47 85 352 55 lub 47 85 352 80.

Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku policja gwarantuje anonimowość.

Tekst i foto : KPP Zawiercie