Sprzedajemy złote kosztowności oraz części samochodowe

0
321

Śląska KAS oferuje do sprzedaży po atrakcyjnych cenach złote kosztowności z brylantami oraz części samochodowe – ceny zaczynają się od 5 złotych.

Do sprzedaży trafiły złote kosztowności z brylantami, które nie znalazły nabywców podczas licytacji. Minimalna cena sprzedaży za parę kolczyków z białego i żółtego złota wysadzanych 154 brylantami wynosi 4 100 złotych. Z pełną ofertą sprzedawanych w dniu 30 czerwca 2021 roku 4 sztuk wyrobów jubilerskich (kolczyki, klipsy, zawieszka oraz pierścionek) można zapoznać się na stronie śląskiej KAS. Sprzedaż ruchomości odbywać się będzie według kolejności zgłaszania się zainteresowanych ich nabyciem. Sprzedaż prowadzi Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach.

Od 24 czerwca 2021 roku w siedzibie Urzędu Skarbowego w Mysłowicach rozpocznie się sprzedaż z wolnej ręki części samochodowych. Minimalna cena sprzedaży wynosi 10 % ceny oszacowania, tym samym oferowane części można nabyć już za kilkaset złotych / najdroższe elementy w cenie 400 złotych – najniższa cena minimalna to 5 złotych i dotyczy tylnej bocznej szyby Renault Kangoo/. Pełna oferta dostępna na stronie śląskiej KAS. Sprzedaż odbywać się będzie według kolejności zgłaszania się zainteresowanych ich nabyciem. Celem ustalenia kolejności osób chętnych do zakupu ruchomości z wolnej ręki należy dokonać rezerwacji wizyty na stronie www.wizyta.podatki.gov.pl (województwo Śląskie/ Urząd Skarbowy w Mysłowicach/postępowania i czynności sprawdzające/egzekucja administracyjna). W polu „Dodatkowe informacje, które dotyczą twojej sprawy” wpisz: „sprzedaż z wolnej ręki” oraz podaj numer Lp. ruchomości, której zakupem jesteś zainteresowany. Rezerwacji wizyty należy dokonać na konkretny dzień i godzinę w terminie, w którym odbywa się sprzedaż.

Źródło i fotografie : KAS Katowice