Stoisko Jury na Międzynarodowych Targach Turystycznych Globalnie w Katowicach

Must read

Za nami 26. Targi Turystyczne Globalnie, które odbywały się w Centrum Kongresowym w Katowicach od 18 do 20 marca br. Związek Gmin Jurajskich prezentował stoisko regionalne województwa śląskiego na którym przedstawił ofertę Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz Szlaku Orlich Gniazd.

Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie będąc od 27 lat jedną z największych imprez turystycznych w Polsce, mogą pochwalić się tysiącami gości podczas każdej edycji. W czasie ubiegłej jubileuszowej, 25. edycji targów, naszych wystawców odwiedziło 8000 zwiedzających. Termin targów – początek marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno licznych specjalistów z branży, jak i turystów.

Poprzez swoje działania tworzymy platformę do kreowania biznesu, co przyczynia się do zwiększenia zainteresowania produktami naszych wystawców, umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych wśród kontrahentów polskich i zagranicznych, a co za tym idzie, również wzrost obrotów i zatrudnienia. Umożliwiając bezpośredni kontakt profesjonalistów ze szkołami targi uczestniczą w procesach edukacji zawodowej,  sprzyjając lepszemu dostosowaniu się  kształcących się osób do potrzeb rynku turystycznego – informują organizatorzy.

red. Bartosz Żołnierczyk

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły