Strona głównaAktualnościŻarkiŚwięto Sąsiadów. Podsumowanie Wysoka Lelowska

Święto Sąsiadów. Podsumowanie Wysoka Lelowska

Kolejne Święto Sąsiadów w ramach projektu unijnego ,,Nowe Szanse dla mieszkańców Gminy Żarki”  odbyło się w sobotę 7.08.b.r. w Wysokiej Lelowskiej.

Podobnie jak w innych sołectwach tak i tutaj mieszkańcy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w przygotowanie i prowadzenie wydarzenia. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zadbały o smakowite ciasta, żurek, smalczyk.

Grillowanie należało do strażaków. Czas umilała muzyka i śpiewy Wysoczanek i Zespołu Carmen z Przybynowa. Były też dmuchańce, zabawy z animatorem oraz oczywiście konkurs na domowe ciasta.


Pierwszą nagrodę za najlepszy słodki wypiek zdobyła Grażyna Chejduk, drugie miejsce zajęła Janina Kucharska, trzecie Bożena Kukla.

Nagrodzono również: Małgorzatę Gębka, Janinę Chajduk, Kazimierę Tylkowską Barbarę Świerdza, Katarzynę Rarok, Danutę Maśląka, Jolantę Burzyńską, Krystynę Resiak

Dla uczestników dostępny był rachmistrz oraz zorganizowany został też punkt szczepień przeciwko Covid 19 w ramach Szczepimy się z KGW.

Zapraszamy na ostatnie już w tym roku Święto Sąsiadów w Zawadzie 21.08.2021r, a poniżej galeria zdjęć z Wysokiej Lelowskiej

Źródło i zdjęcia : Gmina Żarki

Popularne