Wiele banków – jeden numer do zastrzegania kart

Must read

Kradzież lub zgubienie portfela wiąże się z utratą dokumentów i kart płatniczych. Najważniejsze, by nie zostały one wykorzystane bez naszej wiedzy. Ratunkiem dla zasobów konta jest szybki telefon pod numer 828 828 828, a w przypadku dowodu osobistego czy prawa jazdy – kontakt z bankiem.

W Polsce co roku ginie ponad milion kart płatniczych. Gdyby ich właściciele natychmiast po zauważeniu ubytku zastrzegli kartę, nie ponieśliby strat finansowych. Powodem braku szybkiej reakcji często bywa nieznajomość odpowiedniego numeru telefonu do banku. Numer alarmowy 828 828 828 ułatwia błyskawiczne działanie. Prosty do zapamiętania , dostępny przez całą dobę z każdego rodzaju telefonu i z każdego zakątka świata. Wykonano na niego już blisko ćwierć miliona połączeń od jego uruchomienia w 2014 r.

Dzwoń, nie czekaj!

To nie jest zwykła infolinia. Została oparta na nowoczesnej technologii, która rozpoznaje podaną przez dzwoniącego nazwę banku, z którego pochodziła utracona karta. Następnie uzyskujemy połączenie z konsultantem tego banku, który zastrzega kartę. Więcej informacji: www.Zastrzegam.pl.

Źródło: https://dokumentyzastrzezone.pl/

Foto: https://dokumentyzastrzezone.pl/

- Reklama -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły