„BRAĆ – TO UMIERAĆ, ŻYĆ – TO WYBIERAĆ”

0
266

Myszkowscy policjanci z Wydziału Prewencji, wspólnie z Miejskim Domem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Zespołem Szkół Publicznych nr 3, zorganizowali kampanię pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa – „Brać – to umierać, żyć – to wybierać”.

Ma ona na celu propagowanie życia wolnego od narkotyków i dopalaczy. Inauguracja kampanii z udziałem mediów i z zachowaniem reżimu sanitarnego, odbyła się 14 czerwca 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

Przedsięwzięcie objęte zostało patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka. W premierze spotu profilaktycznego, który został wyświetlony na ekranie sali widowiskowej, udział wzięli włodarze powiatu myszkowskiego oraz dyrektorzy szkół i placówek na co dzień współpracujących z myszkowskimi policjantami. Celem spotkania było dotarcie do jak największej liczby osób w celu rozpropagowania założeń tej kampanii wśród dzieci i młodzieży.

Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie inspektor Marcin Lemański i profilaktyk – starszy aspirant Robert Lipiński, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, omówili tematykę kampanii oraz zwrócili uwagę uczestnikom na realizację działań.

Źródło i zdjęcia :KPP Myszków