Zbiórka dla chorego Piotra z powiatu zawierciańskiego

0
525

Fundacja Dziecięca Fantazja zwraca się do naszych czytelników z gorącą prośbą o udział w zbiórce dla 13-letniego Piotrka Tymkowa z miejscowości Wysoka.

Nastolatek zmaga się z autyzmem i upośledzeniem umysłowym. Jego największym marzeniem jest laptop.

O marzeniu Piotrka można przeczytać na: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/508

Na co dzień Fundacja spełnia fantazje chorych dzieci. Jej podopieczni potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego uruchomiono charytatywną platformę  https://www.wishsurfing.pl/ , dzięki której spełnianie marzeń stało się dużo prostsze. Każdy może przekazać dowolną kwotę. Każde 5, 10 czy 15 zł ma znaczenie.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Jej podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń. 

Gorąco zapraszamy rodziców/ opiekunów chorych dzieci do zgłaszania fantazji swoich pociech. Wystarczy wejść na naszą stronę https://f-df.pl/ Marzenia chorych dzieci mogą stać się rzeczywistością.

Źródło : Fundacja Dziecięca Fantazja

Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels